طراحی بنر تبلیغاتی هوشمند و مدرن

۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

ثبت‌نام دوره‌­های مدرسه روزنامه‌نگاری مهر آغاز شد

مدرسه روزنامه نگاری مهر


دوره‌­های بهار مدرسه روزنامه‌نگاری خبرگزاری مهر با برگزاری دوره‌­های مجموعه گرافیک مطبوعاتی و روزنامه‌نگاری آغاز شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در مجموعه دوره­‌های آموزشی گرافیک خبری، دوره آموزشی طراحی اینفوگرافی با تدریس خانم دکتر مریم سلیمی، مدرس دانشگاه، گرافیست و مولف کتاب گرافیک خبری و اطلاع رسان و دوره‌­های آموزش مهارت‌ها و تکنیک‌های نرم افزار ایندیزاین و فوتوشاپ کاربردی با تدریس حسین رزاق‌نژاد، عکاس، گرافیست و نویسنده کتاب آموزش تصویری ایلوستریتور  IIIustrator برگزار خواهند شد. دوره آموزشی موشن گرافی از دیگر دوره‌های این مجموعه است.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رضا گراف

پناه ببریم به داستان از روزمرگی‌ها/ «سه تفنگدار» داستان‌نویسم کرد

رامبد خانلری


رامبد خانلری که می‌گوید شروع داستان‌نویسی و کتابخوانی‌اش با رمان مشهور «سه تفنگدار» بوده بر این باور است که داستان پناهگاه انسان برای فرارهای گاه و بی‌گاه از خودش است.

خبرگزاری مهر- گروه فرهنگ: رامبد خانلریی بیشتر از آن که مهندس شیمی باشد، یک مهندس ادبی است و همین مساله او را متمایز از بسیاری نویسندگان و روزنامه‌نگاران مشابه او می‌کند.

با رامبد خانلری نه فقط به خاطر اینکه در کنار داستان‌نویسی مخاطب جدی سینما و سریال‌های تلویزیونی است، نه فقط به خاطر اینکه در چند مجله مشهور این روزهای پایتخت فعالیت جدی دارد و نه فقط به خاطر اینکه رمان جدیدش «سورمه سرا» در ماه پایانی سال گذشه سه نوبت تجدیدچاپ شد، که به خاطر همه این‌ها به گفتگو نشستیم و سعی کردیم دنیای او را برای مخاطبان جدی داستان واکاوی کنیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رضا گراف

عوامل نمایش «رومولیت» معرفی شدند

نمایش رومولیت


گروه طراحان و دیگر عوامل نمایش «رومولیت» جدیدترین تولید تئاتر مستقل تهران اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نمایش «رومولیت» که این روزها در حال تمرین برای اجرای عمومی در تئاتر مستقل تهران است از حضور حسن جودکی مدیر تولید، سارا اسکندری طراح گریم، علی کوزه گر طراح نور، هستی حسینی طراح لباس، علیسینا رضاییان آهنگساز، مهدی طالقانی گرافیک، ساینا قادری عکاس، میثم انتظاری دستیار کارگردان، بهره خواهد برد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رضا گراف

«دیور» قضاوت در فضای مجازی را نقد می‌کند/ با موبایل تئاتر ببینید

پنجمین روز بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها -2

ایده‌پرداز «دیور» با اشاره به اینکه در این نمایش مساله قضاوت در فضای مجازی نقد می شود، عنوان کرد اجرای نمایش در ایام نوروز اتفاق جذابی برای گروه های نمایشی به حساب می آید.

آریان رضایی کارگردان تئاتر که قرار است نمایش «دیور» را از ۷ فروردین ماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه ببرد درباره این تجربه به خبرنگار مهر گفت: من از چند ماه قبل به دنبال این بودم که نمایشی تعاملی و شورایی طبق شیوه کاری چند سال اخیرم اما به شکل متفاوت تری تجربه کنم و در همین راستا به ایده هایی رسیدم و آنها را به هاله مشتاقی نیا پیشنهاد دادم و او نیز براساس ایده هایی که در ذهن داشتم نمایشنامه ای نوشت و آذر ماه به من تحویل داد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رضا گراف