اهمیت اینکه چه متن یا چه شعار های تبلیغاتی سودآور در طراحی بنر برای نمایش بنر تبلیغاتی خود انتخاب می کنید به حدی است که میتواند یک کمپین تبلیغاتی بزرگ و یا حتی کوچک را به جرات ، با شکست مواجه کند . خیلی افراد به ویژه مدیرانی که برای شروع و سرمایه گذاری در عرصه تبلیغات مجازی پا میگذارند در تکاپو و تفکر به اینکه چه متن یا چه شعاری برای طراحی بنر تبلیغاتی خود انتخاب کند می افتند . امروزه وقتی به تبلیغات با مفهوم از طریق تصاویر ( بنر ) نگاهی می اندازیم پیشرفت شایانی را در بخش های مختلف تاثیر برای موفقیت یک کمپین مشاهده می کنیم که میتوان به متن ، المان ها ، عناصر گرافیکی و حرکات موشن جذاب اشاره داشته باشیم .

اما در این بین همچنان هستند شرکت هایی که با انتخاب متن های پیچیده و طولانی به جای تاثیر مثبت در روند جذب مخاطب ، برعکس عمل کرده و تاثیر منفی در طراحی بنر و نمایش آن می گذارد .

انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

اهمیت انتخاب متن مناسب برای بنر تبلیغاتی

برای انتخاب یک متن یا شعار برای درج در تبلیغات کافی است به چند کلمه ی موثر و جذاب فکر کنید ، متن های خود را تا جای ممکن کوتاه کنید و به جای توضیح در مورد خدمات قابل ارائه ، آن را به یک تیتر-عنوان یا شعار 2 الی 3 کلمه ای تبدیل کنید ، این امر نه تنها به ضرر شما نیست بلکه کمک میکند تا بیننده اینترنتی در زمان اندکی که برای مطالعه و مرور یک صفحه می گذارد زمانی را هم صرف مشاهده بنر تبلیغاتی شما کند .

شک نداشته باشید که عوامل متعددی برای موثر بودن یک بنر دخیل هستند ، که امروز تنها یک مورد مهم ( انتخاب متن ) اشاره داشتیم . در آخر مجددا پیشنهاد میکنیم ، استفاده از شعارهای طولانی و کسل کننده به جد بپرهیزید و با اینکار کمک زیادی به جذب مخاطب بنر و افزایش نرخ کلیک تبلیغات خود کنید .

لینک کوتاه مطلب : http://reza-graph.ir/?p=9613

طراحی لوگو   طراحی بنر   طراحی بنر تبلیغاتی   طراحی    طراحی آرم    بنر تبلیغاتی   طراحی کاتالوگ   طراحی بروشور  بروشور تبلیغاتی   چاپ بروشور   طراحی هدر   هدر سایت    کاور آهنگ   طراحی کاور   کاور موزیک   بنر   بنر سایت    طرح بنر   ساخت بنر   طراحی کارت ویزیت   کارت ویزیت   چاپ کارت ویزیت   سفارش کارت ویزیت   مقاله کارت ویزیت    بروشور   کاتالوگ   طراحی کاتالوگ صنعتی    طراحی بنر گیف    طراحی بنر فلش  بنر گیف   تعرفه طراحی  بنر فلش  طراحی تراکت    تراکت تبلیغاتی   چاپ بنر  تراکت تبلیغاتی  بنر فلش فلش رضاگراف  مقالات طراحی بنر تعرفه طراحی تعرفه طراحی بنر  تعرفه طراحی لوگو  تعرفه طراحی بروشور  تعرفه طراحی کاتالوگ تعرفه طراحی کارت ویزیت تعرفه طراحی سایت