طراحی بنر تبلیغاتی هوشمند و مدرن

۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

تبادل بین‌المللی cو تئاتر در یک هفته/ از مترجم خبری نیست

فریبرز کریمی

فریبرز کریمی سرپرست پروژه تبادل فرهنگی- تئاتری و هومن معمارپناهی مدیر عمارت «رو به رو» در گفتگویی به تشریح جزئیات این برنامه بین المللی پرداختند.

به گزارش خبرنگار مهر، برنامه تبادل فرهنگی – تئاتری با همکاری عمارت «رو به رو» و گروه تئاتر بوهمی با هدف ایجاد فرصتی برای تبادل فرهنگ و شیوه های کار بین نسل جوان هنرمندان نمایشی در نقاط مختلف جهان، اردیبهشت ماه و همزمان با بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی در تهران برگزار می‌شود.


فریبرز کریمی سرپرست این پروژه و هومن معمارپناهی مدیر عمارت «رو به رو» در گفتگو با خبرنگار مهر به تشریح جزئیات این رویداد که قرار است از ۱۶ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در عمارت رو به رو برگزار شود، پرداختند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رضا گراف

«مالاریا» در شانگهای

فیلم مالاریا

جشنواره شانگهای چین میزبان فیلم «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی از ایران خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم سینمایی «مالاریا» به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی مسعود ردایی در هفدهمین حضور بین المللی خود در بخش غیررقابتی بیستمین فستیوال بین المللی شانگهای شرکت می کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رضا گراف

دوباره به بیمارستان می‌روم/ انتظار دارم آثار موسیقی‌ام پخش شود

عثمان محمدپرست

استاد موسیقی مقامی خراسان ضمن تشریح تازه ترین مراحل درمانی خود از مسئولان خواست که با پخش آثار پیشکسوتان موسیقی نواحی از آنها یاد کرده و حمایت کنند.

 استاد عثمان محمدپرست در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره تازه ترین وضعیت درمانی خود بیان کرد: یکی دو روزی است که از بیمارستان مرخص شدم اما تا چند روز دیگر دوباره باید در بیمارستان به ادامه مراحل درمان خود بپردازم چرا که هنوز بسیاری از مشکلاتم حل نشده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
رضا گراف