اکبر رادی

خستین دوره­ نمایشگاه اسناد تصویری آثار اکبر رادی در خانه­ هنرمندان ایران برپا می­‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد اکبر رادی نخستین دوره­ نمایشگاه اسناد تصویری آثار اکبر رادی را با همکاری تماشاخانه­ ایران­شهر در خانه­ هنرمندان ایران برگزار می­‌کند.

این بنیاد در نظر دارد نخستین دوره­ نمایشگاه اسناد تصویری آثار استاد اکبر رادی را در قالب عکس، گرافیک و تصویر با هدف گردآوری آثار و اسناد تصویری اکبر رادی مربوط به سال­ های گذشته و برپایی نمایشگاه به شکل مسابقه و خارج از مسابقه برگزارکند.

شورای سیاستگذاری این نمایشگاه در نظر دارد در سال جاری به منظور ارج نهادن به آثار هنری عکاسان و گرافیست­ ها و گردآوری همه­ آثار تصویری را که در حوزه­ عکس و پوستر و طراحی با موضوع آثار و شخصیت اکبر رادی خلق شده ­است، در قالب نمایشگاه و به صورت مسابقه به نمایش درآورد.

موضوعات، محتوا و تم های مورد نظر این نمایشگاه به شرح ذیل است:

گرافیک

تمامی اقلام گرافیکی مرتبط با شخصیت و آثار اکبر رادی از قبیل طراحی پوستر از نمایش­­نامه ­های اجرا شده از آثار اکبر رادی، پوسترهایی با مناسبت نکوداشت، پاسداشت و بزرگداشت، طراحی روی جلد کتاب­ ها، کاتالوگ­ های معرفی ­نامه و شناخت­نامه ­های اکبر رادی و ...

عکس

۱- تصاویر مرتبط با اکبر رادی شامل پرتره­ نگاری، مستندنگاری (پشت صحنه­ نمایش­ ها، مراسم و نشست­ ها­ی گوناگون، سخنرانی ها، نکوداشت­ ها، جشنواره ­ها و...)

۲- عکس ­های تئاتر که با نویسندگی استاد اکبر رادی روی صحنه رفته ­اند.

یادآوری: در بخش عکس ­های تئاتر نمایش­نامه­ های اکبر رادی، هر عکس حتما باید دارای دو خط توضیحات (کپشن) باشد و ترجیحا عکس­ های ارسالی با محتوای متن نمایش­نامه و شخصیت­ های شناخته­ شده­ آثار اکبر رادی مرتبط باشد.

شرایط و مقررات:

۱- شرکت در این مسابقه و نمایشگاه برای تمامی هنرمندان آزاد است.

۲- آثار ارسالی می­بایست مربوط به آثار و شخصیت استاد اکبر رادی باشد.

۳- هر شرکت­ کننده در بخش ­های گرافیک و عکس، در هر بخش مجاز است تا ۱۰ اثر ارسال کند.

۴- آثار ارسالی محدودیت تاریخی ندارد. شرکت­ کنندگان می­ توانند اثر یا آثار مرتبط با شخصیت و آثار اکبر رادی را که مربوط سال­ های گذشته باشند، ارسال کنند.

۵- هر شرکت ­کننده متقاضی در هر دو بخش مجاز به ارسال اثر است.

۶- تمامی آثار ارسالی باید با موازین و مقررات جشنواره مطابقت داشته­ باشند.

۷- به آثاری که بعد از پایان مهلت اعلام ­شده در فراخوان، به دبیرخانه­ این نمایشگاه ارسال شود، ترتیب اثر داده ­نمی­ شود.

۸- برگزارکننده در صورت ارسال نامناسب آثار و صدمه­ دیدگی در مسیر ارسال هیچ­گونه مسئولیتی ندارد.

۹- تصمیم ­گیری موارد پیش­بینی­ نشده در هنگام برگزاری مسابقه بر عهده­ برگزار کننده است.

۱۱- برگزار ­کننده مجاز است از آثار منتخب در امور نمایشگاهی، انتشاراتی، اطلاع ­رسانی و تبلیغاتی (محیطی، فضای مجازی و رسانه­ ای) خود در زمان برگزاری نمایشگاه  و بعد از آن استفاده کند.

۱۲- آثار راه­ نیافته به مسابقه و نمایشگاه در بنیاد اکبر رادی آرشیو می ­شود تا پس از تأسیس موزه­ آثار اکبر رادی با ذکر نام خالق اثر در آن­جا نگه­داری شود.

علاقه مندان برای شرکت در این نمایشگاه می­ توانند آثار عکس، پوستر و طراحی خود را تا تاریخ ۲۱ مردادماه ۱۳۹۶ با فرم ثبت ­نام با قابلیت چاپ (قطع اثر اورجینال)، رزولیشن ۳۰۰ و فرمت jpg به پست الکترونیکی n.a.t.asareradi@gmail.com ایمیل کنند یا به نشانی خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی، خیابان برفروشان، ضلع جنوب شرقی باغ هنر، تماشاخانه­ ایران­شهر، دبیرخانه­ تماشاخانه­ ایران­شهر از طریق پست سفارشی یا پست پیشتاز ارسال کنند.

نخستین دوره­ نمایشگاه اسناد تصویری آثار اکبر رادی به دبیری ابراهیم حسینی از ۱۷ تا ۲۹ شهریورماه سال ۱۳۹۶ در نگارخانه­ تابستان خانه­ هنرمندان ایران برگزار می ­شود و برگزیدگان این نمایشگاه طی برگزاری آیین پایانی در ۲۹ شهریورماه ۹۶ در تالار جلیل شهناز خانه­ هنرمندان ایران معرفی می شوند.

http://www.mehrnews.com

/

/

/

/

/

/

بهترین پنل اس ام اس بهترین نوع پنل اس ام اس برترین پنل اس ام اس ویژگی بهترین پنل اس ام اس دکمه فراخوان دکمه فراخوان بنر button call to action دکمه فراخوان چیست انواع تبلیغات انواع تبلیغات در ایران انواع روش های تبلیغات روش های تبلیغات اینرتنتی سامانه پیامک ارسال پیامک  سامانه ارسال پیامک پنل اس ام اس  تبلیغات بنری رایگان تبلیغات رایگان در سایت های پربازدید  روش تبلیغات بنری رایگان  کارت ویزیت لایه باز بیمه پاسارگاد  کارت ویزیت بیمه پاسارگاد دانلود طرح لایه باز بیمه پاسارگاد  نقشه ایران دانلود نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران طرح لایه باز نقشه ایران به تفکیک استانی نقشه ایران psd